NZG Vacature Verzorgende IG

Functietitel:
Verzorgende IG
Online datum:
15-05-2024
Provincie:
Limburg
Plaats:
Smakt
Sector:
Ouderenzorg
FTE
0,6
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Uren:
24
Soort vacature:
Parttime
Opleidingsniveau:
MBO
Omschrijving:

Jouw werkplek 

Bij Zorghuis Smakt werk je in een ontspannen sfeer. De serene rust dat het klooster uitstraalt, de lichtval door de grote ramen en de prachtige ligging tussen de bossen en weilanden zorgen ervoor dat je onthaast, ondanks de zorg voor onze kwetsbare bewoners. Ons team bestaat uit gedreven collega’s die zich blijven ontwikkelen door middel van opleidingen, cursussen en trainingen. Ons team staat voor de eigen regie van onze bewoners. We kijken naar wat wèl kan en er kan heel veel!

Ons zorghuis heeft 25 studio’s en twee ruime sfeervolle gezamenlijke woonkamers waar bewoners samen kunnen komen. Onze activiteitenbegeleiders zorgen ervoor dat er veel aanbod is in activiteiten wat maakt dat onze zorgmedewerkers zich volop kunnen richten op het welzijn en de zorg! 

Jouw werkdag

Als verzorgende IG ben jij voor onze bewoners van onschatbare waarde, iedere dag! Met je warme persoonlijkheid ben je gericht op échte aandacht. Met jouw uitstekende observatievermogen merk je zelfs de kleinste veranderingen in het welzijn van een bewoner op en je kunt daarop natuurlijk adequaat reageren. Jij hebt bewust gekozen voor het vak omdat jij graag de oudere medemens extra aandacht geeft! Jij:

 • Draagt zorg voor en bewaakt de zorguitvoering op basis van het zorg(leef)plan
 • Ondersteunt bewoners bij activiteiten van het dagelijks leven (ADL) en het uitvoeren van verpleegtechnische handelingen
 • Begeleidt leerlingen en stagiaires
 • Biedt een beschermde woonomgeving en hebt aandacht voor belevingsgerichte zorg, afgestemd op de wensen, behoeften en gewoontes van de bewoners.

Ons aanbod

 • Een overeenkomst voor 24 uur per week. Een contract van onbepaalde tijd behoort tot de mogelijkheden
 • Salaris in FWG 35 cao VVT van €2391,72 tot max. €3177,10 bruto per maand op basis van 36 uur per week
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 8% vakantietoeslag, 8,33 % eindejaarsuitkering, fietsplan, pensioenfonds Zorg & Welzijn en collectiviteitskorting op verschillende aanvullende verzekeringen
 • Gratis inschrijving in het Kwaliteitsregister V&V
 • Flinke kortingen op o.a. mode, elektronica, dagjes uit met de Korian Benefits at Work!
 • Ontwikkel-, trainings- en opleidingsmogelijkheden
 • Kansen om door te groeien binnen de organisatie

Jouw profiel

 • Een afgeronde MBO verzorgende (niveau 3)
 • Ervaring met de doelgroep is wenselijk. Jouw oprechte interesse in ouderen vinden wij echter veel belangrijker
 • Goede mondelinge- en schriftelijke vaardigheden. Je kunt goed luisteren en je behandelt ieder mens op unieke wijze
 • Flexibel inzetbaar in alle diensten (vroeg, laat en nacht). We houden zoveel mogelijk rekening met jouw individuele wensen

Interesse, meer informatie

Heb je een vraag? Contactpersoon voor deze vacature is Christel Verhoeven, recruiter, telefoonnummer 06- 28 93 84 51.

Solliciteren

We zien je reactie graag tegemoet! Solliciteer direct via de knop Solliciteren. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op. De vacature sluit wanneer wij een geschikte medewerker hebben gevonden.

Een verklaring Omtrent Gedrag maakt onderdeel uit van de indiensttredingsprocedure (de kosten hiervan worden vergoed).

Gegevens Zorghuis Smakt

Naam instelling:
Zorghuis Smakt
Adres:
Sint Jozeflaan 56
Postcode:
5817 AD
Plaats:
Smakt
Telefoonnummer:
047 845 0050
Website:
https://www.hestiazorg.nl/zorglocaties/zorghuis-smakt
Provincie:
Limburg